Вiдгуки

 1. Галина

  Роботою Лариси Максимівни дуже задоволена. Вдячна їй за захист моїх інтересів по судовій справі, задоволена що справа була доведена до кінця та виграна. Професіонал з великої літери. Раджу всім звертатися.

  Reply
 2. Плющ Володимир Миколайович (с.м. Калита) Post author

  Дякуючи адвокату Ларисі Максимовні, суд виніс рішення на мою користь (по криміналу). Спасибі велике за відмінний результат, за підтримку на кожному етапі моєї. Буду рекомендувати Вас усім своїм знайомим і рідним до найкращих юристів, адвокатів!

  Reply
 3. Оснач Володимир Миколайович (с. Красилівка) Post author

  Звертайтесь! Спадкові справи адвокат вирішить, це я вже знаю точно.

  Reply
 4. Миколаєнко Олексій Степанович Post author

  Доброзичливе ставлення до клієнта і його проблем — завжди можна звернутися за порадою та допомогою навіть по супутснім питанням, а також плюс всім якісним професійним консультаціям з питань спадку. Дуже рекомендую!

  Reply
 5. Яблонська Олена Миколаївна (с. Княжичи) Post author

  Буцька Лариса Максимівна відмінний адвокат по цивільним справам!

  Reply
 6. Дмитрий

  Работа адвоката Буцькой Ларисы Максимовны оправдала ее положительные отзывы. Взялась за мое дело по ипотеке с УкрСоц банком. Итог, банк принял мои условия и списал 70% от суммы иска в валюте. Несмотря на то что я реализовал добровольно квартиру, сумма от продажи покрывала только треть долга по ипотеки. Пока Лариса Максимовна вела дело, банк был вынужден пойти на наши условия. Результат положителен.

  Reply
 7. Тетяна

  Я дуже вдячна адвокату Буцькій Л.М.за гарно виконану роботу. Все було зроблено швидко та професійно.Це дуже добрий,чуйний і серйозний адвокат, який ставиться з розумінням до проблем інших людей. Поруч з адвокатом Буцькою Л.М.у судовому засіданні я відчувала велику моральну підтримку.Роботою адвоката задоволена і раджу звертатись за допомогою.Супрун Тетяна Олексіївна,смт.В.Димерка.

  Reply
 8. Хорошун Ольга

  Якщо у вас виникли проблеми з наданням юридичної допомоги, то раджу вам звертатися до адвоката Буцької Лариси Максимівни. я дуже задоволена її роботою та рада тому, що потрапила до такого гарного спеціаліста. Це досвідчений та професійний адвокат, який з радістю допоможе вам у вирішенні ваших найскладніших питаннях.

  Reply
 9. Наталія

  Я хочу подякувати адвокату з великої літери Буцьку Ларису Максимівну за надану нам допомогу у суді.У цивільній справі N 361/2990/16ц про визнання недійсним та скасування рішення сільскої ради та свідоцтва про право власності на земельну ділянку. Дуже компетентна,доброзичлива та гідна людина із величезним досвідом роботи та кількісттю виграшних справ.За яку б справу вона не бралася, завжди позитивний результат в найкоротший термін.Раджу звертатися усім та все буде добре.

  Reply
 10. Петренко Богдан Миколайович

  Хочу подякувати адвокату Буцькій Л. М. за гарно виконану роботу. За її професіоналізм, порядність, чесність. За ведення цивільної справи не дивлячись на її скадність в Броварському міськрайонному суді.
  Петренко Богдан Миколайович
  тел. 095-567-88-18

  Reply
 11. Ревенко Тетяна Василівна Post author

  Лариса Максимовна!
  С огромной благодарностью хочу выразить восхищение за вашу не только профессиональную юридическую помощь в суде, но и за вашу душевную теплоту, за поддержку, в которой я так нуждалась. Благодаря вашей настойчивости, умению убеждать и аргументировать свои требования, мы победили, за что я в который раз благодарна! Вы очень грамотный во всех тонкостях юридической науки адвокат.
  Желаю вам успехов и крепкого здоровья!

  Ревенко Тетяна Василівна, м. Київ, 067-409-63-24

  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/42064008

  Reply
 12. Красовська Вікторія Сергіївна Post author

  Я дуже вдячна за надання мені юридичної допомоги. Задоволена роботою адвоката Буцької Лариси Максимівни. Це дуже досвідчений, серйозний і відповідальний адвокат який в любій ситуації зможе допомогти вам. Раджу вам звертатися за допомогою.

  Красовська Вікторія Сергіївна, с. Велика Димерка, Київська обл., 097-430-97-30

  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39722297

  Reply
 13. Гайдай Мотря Петрівна Post author

  Я дуже вдячна адвокату Буцькій Ларисі Максимівні за захист моїх інтересів як потерпілої і позитивні результати досягнуті нею при розгляді справи у Броварському міськрайонному суді, в Апеляційному суді Київської області та у Вищому спеціалізованому суді України. Це дуже порядний та досвідчений адвокат, який довів мою справу до кінця. Щиро їй дякую і низькій уклін за той великий обсяг роботи який вона зробила на мою користь. Раджу вам звертатись

  Гайдай Мотря Пертівна, м. Бровари, 067-491-32-96

  кримінальне провадження, внесене до ЄРДР за № 12013100130005254 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/41647017

  Reply
 14. Василенко Олена Post author

  Мені порекоендували звернутися до адвоката Буцької Л.М., по вищевказаній справі. Я дуже задоволена роботою адвоката. Це високопрофесійний, честний і порядний адвокат. Таких адвокатів, в наш складний час, дуже мало. Роботою дуже задоволена. Раджу і вам звертатися до даного адвоката.

  Проживаю смт. Калита.
  Василенко Олена.
  тел. 096 226 6643

  справа № 361/11666/13-ц http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/40021085

  Reply
 15. Кириленко Микола Васильович Post author

  Я дуже задоволена роботою адвоката Буцької Лариси Максимівни. Вдячна за надання мені юридичної допомоги. Цей адвокат допомагав мені різними порадами та підтримував у судовому засіданні. Моя справа була вирішена позитивно.

  м. Київ

  Reply
 16. Какун Дмитро Іванови Post author

  Я дуже вдячний за надання мені юридичної допомоги адвокатом Буцькою Л. М. та оформлення всіх документів які необхідні для подання до суду, а також за участь в судовому засіданні. Моя цивільна справа була вирішена позитивно. Не дуже часто зустрінеш таких професійних і чуйних адвокатів з таким великим досвідом роботи. Якщо вам потрібна юридична допомога без сумнівів і застережень я раджу вам звертатися до адвоката Буцької Л. М.

  Какун Дмитро Іванович, с. Плоске, Київська обл., 096-497-38-14

  Справа № 361/5836/14-ц http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/41125013

  Reply
 17. Новохатський О.І. Post author

  Подяка!
  Від громадянина Новохатського О.І., адвокату Буцькій Л.М за хорошу роботу по вище вказаній спраі «Про визнання права власності на спадкове майно». Дякуючи професійній допомозі адвоката, моя справа була позитивно розглянута в короткий термін. Роботою адвоката Буцької Л.М. дуже задоволений. Раджу звертатися за допомогою.

  Проживаю м. Київ. тел. 097 0168 494

  справа № 361/508/15-ц http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/42701821

  Reply
 18. Алла Григорівна Post author

  Я дуже задоволена роботою адвоката Буцької Л.М., яка взялася за мою складну справу. Якщо, береться за справу, то доводить її до кінця. Дану справу ми виграли в Броварському міськрайонному суді і Апеляційному суді Київської області. Я дуже задоволена кінцевим результатом вищевказаної справи.

  Раджу звертатись до даного адвоката.

  Проживаю смт. Калита. Отсвера Алла Григорівна.
  тел. 067 581 5105

  Справа № 361/2896/14-ц http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39519594

  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *