Про нас

Центральна юридична консультацiя «Адвокатура України» — юридична фірма,  досвiдчений адвокат Буцька Лариса Максимiвна, активно працює на ринку юридичних послуг України вже понад 20 років.

Юридичне бюро «Адвокатура України» в мiстi Бровари (Київскька обл) готове надати будь-яку юридичну допомогу юридичним та фізичним особам від незначної юридичної консультації до представництва інтересів в суді по складним категоріям справ: витребування майна з чужого незаконного володіння, визнання правочинів недійсними, спори з нерухомістю та житлом, визнання актів державних органів недійсними, захист у кримінальному процесі.

Розуміючи, що будь-яка проблема клієнта для нього найголовніша, ми не розставляємо пріоритети в нашій роботі в залежності від значимості справи. Навпаки, маючи багатий досвід роботи, наші юристи знають, що у більшості самі «прості» доручення можуть приховувати в собі серйозні юридичні казуси і вилитися в протистояння інтересів багатьох зацікавлених осіб.

Принципи нашої роботи засновані на достатності наданої послуги та головному правилі адвоката «Не нашкодь». Тому ми завжди залишаємо право вибору за клієнтом. Якщо проведена юридична консультація є достатньою, ми не нав’язуємо необхідність укладання угоди з адвокатом на представництво інтересів, переслідуючи свої комерційні цілі.

Нерідко адвокату доводиться боротися зі свавіллям чиновників і державних службовців. В окремих випадках, якщо це виправдано, ми залучаємо громадськість та ЗМІ, щоб з їх допомогою натиснути на свавільного «діяча» і надати справі суспільний резонанс.

З урахуванням міжнародної практики ми супроводжуємо арбітражні процеси, представляючи інтереси та консультуючи клієнтів у комерційних спорах, спорах, пов’язаних з діяльністю спільних підприємств, страхуванням та інше. Значного досвіду фахівці фірми досягли в супроводженні транспортних справ та в сприянні виконанню на території України рішень іноземних арбітражів.