Кримінальні справи

Великий досвід роботи в сфері кримінального права, робота з підозрюваними, обвинуваченими, підсудними та засудженими, практика роботи з слідчими органами, судами та іншими органами влади дозволяє мені забезпечувати висококваліфікований захист на любій стадії кримінального процесу, представляти інтереси потерпілих та цивільних позивачів у кримінальних справах по всіх категоріях кримінальних справ любої складності. Можу надавати послуги захисту, як по всій кримінальній справі, та і на окремих стадіях кримінального процесу.

Першочергове завдання під час захисту це закриття кримінальної справи без направлення її до суду.

Памятайте, що підставою кримінальної відповідальності є вчинення особою суспільно небезпечного діяння, яке містить склад злочину, передбаченого кримінальним кодексом України. Особа вважається невинуватую у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Ніхто не може бути притягнений до кримінальної відповідальності за той самий злочин більше одного разу.

Згідно ст. 63 Конституції України, особа не несе відповідальності за відмову від дачі показань чи пояснень по відношенню до себе, членів сім»ї чи бализьких родичів, коло яких визначається законом.
Підозрюваний, обвинувачений чи підсудний має право на захист.
Послуги:
Надання консультацій до порушення кримінальної справи.
Захист на стадії досудового слідства.
Захист в суді першої інстанції.
Захист в апеляційному суді.
Представництво інтересів потерпілого та цивільного позивача.
Екстренна допомога адвоката.
Адвокатське розслідування.

 1. Андрій

  Мені потрібен адвокат на суд по 128ст. Тяжкі тілесні я обвинувачений 7 жовтня і скільки це буде коштувать

  Reply
 2. Гайдай Мотря Петрівна Post author

  Я дуже вдячна адвокату Буцькій Ларисі Максимівні за захист моїх інтересів як потерпілої і позитивні результати досягнуті нею при розгляді справи у Броварському міськрайонному суді, в Апеляційному суді Київської області та у Вищому спеціалізованому суді України. Це дуже порядний та досвідчений адвокат, який довів мою справу до кінця. Щиро їй дякую і низькій уклін за той великий обсяг роботи який вона зробила на мою користь. Раджу вам звертатись

  Гайдай Мотря Пертівна, м. Бровари, 067-491-32-96

  кримінальне провадження, внесене до ЄРДР за № 12013100130005254 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/41647017

  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *